PM²4EUfunds

Univerzitet u Novom Sadu
Fakultet tehničkih nauka

PM² ​Alijansa
PM² Alijansa je međunarodna, neprofitna organizacija, koja okuplja pojedince iz institucija, kompanija i akademskog okruženja sa ciljem razmene iskustava, širenja resursa i rešavanja izazova u domenu savremenog upravljanja projektima. Alijansa podržava profesionalni rast svojih članova, verujući da je efektivno upravljanje projektima ključno za uspeh organizacije, ali i društva, radi uspešnog prilagođavanja izazovima dinamičnog okruženja današnjice. ​PM² Alijansa svojim članovima nudi mogućnost za celoživotno učenje, razvoj karijere, profesionalno umrežavanje, kao i serfikaciju.

PM² ​Sertifikacija
Program sertifikacije PM² Alliance osmišljen je kako bi potvrdio znanje o PM² metodologiji na različitim nivoima. Program PM² sertifikacije bavi se potrebama: pojedincima, organizacija, onima koji sprovode projekte koji se finansiranju iz fondova Evropske unije ili pružaju obuke i treninge u domenu upravljanja projektima. PM 2 alijansa nudi više nivoa sertifikacije i dostupna je svima.

Šest programa PM² sertifikacije

SAZNAJ VIŠE